Başkan Güleçyüz Güven Tazeledi

Fahri Trafik Müfettişleri Derneği Başkanı Sami Güleçyüz güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Fahri Trafik Müfettişleri Derneği’nin (FTM) Olağan Genel Kurulu Kadıköy’de bulunan dernek genel merkezinde yapıldı.

Aziz Atatürk ve şehitlerimiz için Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda, dernek faaliyet ve denetim kurulu raporları okundu, raporlar ve yönetim ibra edildi.

Ardından yapılan seçime tek aday olarak giren Av.Sami Güleçyüz, genel kurul kararıyla yapılan açık oylama ile 2019-2022 dönemi için 3 yıllığına yeniden başkan seçildi.

Derneğin kurucu başkanı olan Sami Güleçyüz, oy kullanan üyelerin tamamının geçerli oyunu alarak bir kez daha başkanlık koltuğuna oturmuş oldu.

Genel kurulda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Fahri Trafik Müfettişleri Derneği Başkanı Av. Sami Güleçyüz, bir teşekkür konuşması yaptı.

TRAFİĞİN GİZLİ GÖZLERİYİZ

Fahri trafik müfettişlerinin büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Av. Sami Güleçyüz, “bizler trafiğin gizli gözleriyiz. Fahri trafik müfettişleri olarak trafiğe önemli katkılar yapıyoruz. Bu genel kurulun bize yüklediği büyük sorumluluğun bilincindeyiz. Yönetimde bulunan çalışma arkadaşlarımla birlikte her zamankinden daha büyük şevkle, heyecanla görevimizi yerine getireceğiz. Camiamıza ve ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.

Güleçyüz, Trafiğin gizli gözleri olan fahri trafik müfettişlerinin polisin olmadığı her yerde üstün görev anlayışı içinde 7/24 görev yaptıklarını ifade etti.

ELEKTRONİK ORTAMDA CEZA

Kuralları çiğneyen sürücülerin korkulu rüyası fahri trafik müfettişlerinin, yazdıkları cezaları internet ortamında sisteme gireceklerini müjdeleyen Başkan Güleçyüz, “Cezaların elektronik ortamda kesilmesi kararı alındı ve yakında uygulamaya geçecek. Bu bizim uzun zamandan bu yana talebimizdi ve nihayet sonuçlandı. Uygulama müfettişlerimizin başarısını bir kaç kat daha artıracaktır. Cezalar online olarak ilgili birimine ulaşacak ve zaman kaybı ortadan kalkacaktır. Bu derneğimizin girişimi ile elde edilen önemli bir kazanımdır.” Diye konuştu.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Av. Sami Güleçyüz’ün güven tazeleyerek başkanlığını yeniden üstlendiği Fahri Trafik Müfettişleri Derneği yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaparak görevine başladı.

GÖREV DAĞILIMI şöyle:

Sami Güleçyüz - Başkan

Coşkun Çağlar Başkan Yard.

Eran Tapan - Başkan Yardımcı

Ahmet Kaplan - Genel Sekreter

Münür N. Çeliktutan - Sayman

Halis Kahraman - Basın Sözcüsü

İlker Hakan Tersioğlu - Üye

Denetim Kurulu Asil Üyeler:

Aziz Sadi Yanık

İbrahim Karadayı

Ahmet Sargı

Fahri Trafik Müfettişleri, olağan genel kurul sonrası günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.