" 2019 yılı trafik konusunda en başarılı olunan yıllardan biri oldu.."

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet  Aktaş, Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, " 2019 yılı trafik konusunda en başarılı olunan yıllardan biri oldu.." dedi

 

Emniyet Genel Müdürü  Mehmet Aktaş başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının katılımıyla, İl Emniyet Müdürlerinin ise video konferans yöntemiyle dâhil olması ile dün (19 Şubat) gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Müdür Aktaş, “Değerli mesai arkadaşlarım salonda bulunan çok değerli arkadaşlarım, Genel Müdür Yardımcılarım, Daire Başkanlarım, İlerimizde bulunan İl Emniyet Müdürlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak toplantıyı başlatıyorum. Hem ülkemiz hem de teşkilatımız açısından çok yoğun bir haftayı geride bıraktık. Yapılan özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle başladı

" 2019 yılı trafik konusunda en başarılı olunan yıllardan biri oldu."

Genel Müdür Mehmet Aktaş, “Trafik konusuyla ilgili 2019 yılı trafik konusunda en başarılı olunan yıllardan biri oldu. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu yıl da daha iyi olmasını diliyorum. Otobüslerde kış lastiği konularına dikkat edelim. Uyuşturucuyla mücadele konusunda önlemlerimizi arttıralım. Gerekli çalışmalarımızı yapıp mücadelemize devam edelim.” dedi.
İHA filoları konusunda sayılarda artış olduğunu ifade eden Aktaş, “Artış konusunda gerekli çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu konuda çalışma yapan havacı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İstihbarat Başkanlığı ve Trafik Başkanlığında yapılan yenilikler için hayırlı olsun diyorum.” şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Mehmet Aktaş, toplantının sonunda ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele İl Emniyet Müdürleri şahsında teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

 

Haber : Halis KAHRAMAN ** (TÜRKİYE HABER AJANSI )